O firmie

Firma INTERINOX Sp. z o.o. powstała w 2015 r., zatrudniając doświadczonych projektantów i inżynierów z branży metalowej i sanitarnej. Pozwoliło to na stworzenie firmy o silnej i stabilnej pozycji na rynku.

INTERINOX Sp. z o.o., specjalizuje się w produkcji zbiorników, instalacji przemysłowej oraz różnych konstrukcji ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, aluminium i stali węglowej. W szczególności wykonujemy wyroby i urządzenia dla potrzeb przemysłu chemicznego i spożywczego, mleczarskiego, piekarniczego, gastronomicznego i przetwórstwa owocowo-warzywnego, rozlewni wina, wódek i oleju. Wykonujemy, także elementy technologiczne związane z gospodarką wodno-ściekową.

Produkt: ZbiornikiWielkość osiągnięć usług wynika szczególnie z doświadczenia i sprawnego działania. Obejmuje wszystkie fazy produkcji elementów począwszy od projektowania do wyrobu finalnego. Wszystkie działania są wynikiem zarówno wiedzy technicznej, technologicznej, doskonałej logistyki oraz wieloletniej praktyki na rynku branży metalowej. Dysponując nowoczesnym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą techniczną, jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość świadczonych usług przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Dzięki stałej współpracy z innymi firmami nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb

W zakresie działalności firmy znajduje się wykonywanie usług związanych z montażem oraz prowadzeniem stałego nadzoru serwisowego dostarczanych elementów.

Oferta firmy INTERINOX Sp. z o.o. jest dostosowana do indywidualnych oczekiwań i potrzeb naszych klientów.